OSNOVNO USPOSABLJANJE ZA NADZORNIKA NA SMUČIŠČU

• 14. in 15. december 2021, preko spleta
  • 16.  december 2021, na smučišču

Vključitev na usposabljanje

Kandidat lahko pristopi k usposabljanju in opravljanju preizkusa znanja, če je uspešno opravil preizkus teoretičnega in praktičnega znanja smučanja, kar dokazuje s potrdilom Združenja učiteljev in trenerjev smučanja Slovenije, ki deluje znotraj Smučarske zveze Slovenije.

Način prijave

Prijavo mora vložiti kandidat najmanj 30 dni pred datumom, določenim za začetek strokovnega usposabljanja. Pošlje jo na naslov Policijska akademija, Rocenska 56, 1211 Ljubljana - Šmartno ali elektronski naslov pa@policija.si. Pri prijavi naj se pod zvezo sklicuje na "Delo nadzornika na smučišču – osnovno usposabljanje".

Prijava mora zajemati:

• izpolnjeno prijavnico  in
  • potrdilo Združenja učiteljev in trenerjev smučanja Slovenije o uspešno opravljenem preizkusu teoretičnega in praktičnega znanja smučanja (lahko se pošlje naknadno, vendar do začetka usposabljanja).

Rok za prijavo

Rok za prijavo je 15. november 2021.

Dodatne informacije

Cena programa osnovnega usposabljanja s preizkusom znanja znaša 369,99 evra (oproščeno DDV). Cena vozovnice ni všteta. Cena ponovnega preizkusa znanja znaša 38,70 evra (oproščeno DDV).

Kotizacijo je treba nakazati najkasneje 4 dni pred začetkom usposabljanja. Morebitne odjave sprejemamo do 2 dni pred razpisanim datumom, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacije ne vračamo.

Udeleženci pred začetkom usposabljanja "prejmejo" gradivo (spletna učilnica), ki ga bodo pripravili izvajalci posameznih tematskih sklopov. Program strokovnega usposabljanja za nadzornika na smučišču traja 40 ur. Usposabljanje se zaključi s preverjanjem znanja. Preverjanje znanja obsega ustni in pisni del.

Program osnovnega strokovnega usposabljanja je objavljen v Odredbi o določitvi programa strokovnega usposabljanja in programa obdobnega izpopolnjevanja za nadzornike na smučišču.

Dodatne informacije lahko dobite pri Maruški Višnikar Bučar, policijski inšpektorici (telefon: (01) 514 70 73 (tajništvo)).