Zapri

Objavljeni razpisi za usposabljanja delavcev na žičniških napravah

Usposabljanja bodo organizirana v mesecu septembru. Prijave do 1.9.2020.

SEMINAR: Usposabljanje mentorjev za strojnike na žičniških napravah

Vabimo vas na usposabljanje mentorjev za strojnike žičniških naprav. Usposabljanje bo potekalo od 9.00 do 14.00.

WEBINAR: Model celoletnega turizma v gorskih centrih vzhodne Kanade (Quebec) in trenutne aktivnosti

Sylvain Audet, ki že več kot deset let opravlja različne funkcije v pet zvezdnih hotelih in letoviščih, turistični organizaciji ter smučarskih središčih Quebeca, bo predstavil model celoletnega turizma.

WEBINAR: Gorski centri po koroni – adaptacija turističnih proizvodov / načrtovanje tržnih in komunikacijskih aktivnosti

Kako lahko prilagodimo ponudbo (proizvode in storitve) gorskih centrov, da bi zadovoljili spremenjene navade potrošnikov in kako prilagoditi marketinške aktivnosti?

Lastnik Silk Road Resort z milionom letnih obiskovalcev na obisku gorskih centrov Slovenije

V marcu tik pred zaprtjem Slovenskih smučišč zaradi Korona virusa, smo v Sloveniji gostili kolege iz Zahodno Kitajske pokrajine Xinjiang.

V sloveniji na obisku lastniki in direktorji švedske skupine Gorskih centrov Branas

Ob koncu januarja 2020 smo na zbornici Gorskih centrov Slovenije gostili lastnike investitorje in direktorje predstavnike druge največje švedske skupine Gorskih centrov Branas.