WEBINAR : OBDOBNI SEMINAR ZA VODJE OBRATOVANJA NA ŽIČNIŠKIH NAPRAVAH IN SODNE IZVEDENCE

Obdobni seminar za Vodje obratovanja na žičniških napravah in sodne izvedence žičničarske in smučarske stroke 15.12.2020 ob9.00 Obvezne prijave na dogodek

KONČANO USPOSABLJANJE ZA STROJNIKE NA ŽIČNIŠKIH NAPRAVAH

15 KANDIDATOV JE ZAKLJUČILO USPOSABLJANJE ZA STROJNIKA VLEČNICE IN KROŽNE ŽIČNICE

Spletno usposabljanje za strojnike na žičniških napravah

Zaradi nastalih epidemiloških razmer bodo usposabljanja izvedena prek spleta

OBDOBNO USPOSABLJANJE ZA NADZORNIKE NA SMUČIŠČU

Policijska akademija razpisuje program obdobnega izpopolnjevanja za nadzornika na smučišču. Rok za prijavo je 12. oktober 2020.

Objavljen nov razpis za usposabljanja delavcev na žičniških napravah

Usposabljanja bodo organizirana v mesecu novembru. Prijave do 10.10.2020. V dogovoru z mentorjem praktično usposabljanje že v mesecu oktobru.

SEMINAR: Usposabljanje mentorjev za strojnike na žičniških napravah

Vabimo vas na usposabljanje mentorjev za strojnike žičniških naprav. Usposabljanje bo potekalo od 9.00 do 14.00.

WEBINAR: Model celoletnega turizma v gorskih centrih vzhodne Kanade (Quebec) in trenutne aktivnosti

Sylvain Audet, ki že več kot deset let opravlja različne funkcije v pet zvezdnih hotelih in letoviščih, turistični organizaciji ter smučarskih središčih Quebeca, bo predstavil model celoletnega turizma.

WEBINAR: Gorski centri po koroni – adaptacija turističnih proizvodov / načrtovanje tržnih in komunikacijskih aktivnosti

Kako lahko prilagodimo ponudbo (proizvode in storitve) gorskih centrov, da bi zadovoljili spremenjene navade potrošnikov in kako prilagoditi marketinške aktivnosti?

Lastnik Silk Road Resort z milionom letnih obiskovalcev na obisku gorskih centrov Slovenije

V marcu tik pred zaprtjem Slovenskih smučišč zaradi Korona virusa, smo v Sloveniji gostili kolege iz Zahodno Kitajske pokrajine Xinjiang.

V sloveniji na obisku lastniki in direktorji švedske skupine Gorskih centrov Branas

Ob koncu januarja 2020 smo na zbornici Gorskih centrov Slovenije gostili lastnike investitorje in direktorje predstavnike druge največje švedske skupine Gorskih centrov Branas.